MIC4576-3.3WT
Microchip TechnologyMicrochip Technology
MIC4576-3.3WT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC4576-3.3WT
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5
Arkusze danych: MIC4576-3.3WT.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC4576-3.3WT
Part Number MIC4576-3.3WT Producent Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 46985 pcs Arkusz danych MIC4576-3.3WT.pdf
Napięcie - uruchomienie Buck Napięcie - Wyjście (Max) 3.3V
Napięcie - wejściowa (maks) 36V Napięcie - Wypadanie (typowy) 4V
Napięcie - Podział TO-220-5 Seria -
Stan RoHS Bulk regulator topologii 3A
Polaryzacja TO-220-5 Typ wyjścia Fixed
Konfiguracja wyjściowa 1 Wydajność Step-Down
Inne nazwy 1611-MIC4576-3.3WT temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Ilość DAC 200kHz Hałas - od 0,1 Hz do 10 Hz -
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Numer części producenta MIC4576-3.3WT
Rozszerzony opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-220-5 Opis IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5
Wartość znamionowa na styku Napięcie @ Positive Synchronizacja zegara No
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MIC4576-3.3WT
MIC4576-3.3WT
Producenci: Microchip Technology
Opis: IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5