MIC4576-3.3BT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
MIC4576-3.3BT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MIC4576-3.3BT
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5
Arkusze danych: MIC4576-3.3BT.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
350 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MIC4576-3.3BT
Part Number MIC4576-3.3BT Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 3.3V 3A TO220-5 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 35613 pcs Arkusz danych MIC4576-3.3BT.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 3.3V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 36V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220-5 Seria -
Opakowania Bulk Package / Case TO-220-5
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 200kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-220-5
Obecny - Wyjście 3A Podstawowy numer części MIC4576