LM2575-12WU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LM2575-12WU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2575-12WU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
Arkusze danych: LM2575-12WU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2575-12WU
Part Number LM2575-12WU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 12V 1A TO263-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 66062 pcs Arkusz danych LM2575-12WU.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet TO-263-5 Seria -
Opakowania Bulk Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy 576-2129
LM2575-12WU-ND
LM257512WU
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkcjonować Step-Down
Częstotliwość - Przełączanie 52kHz szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Obecny - Wyjście 1A Podstawowy numer części LM2575-12