LM2575-12WU-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
LM2575-12WU-TR Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2575-12WU-TR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG BUCK 12V 1A TO263-5
Arkusze danych: LM2575-12WU-TR.pdf
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2575-12WU-TR
Part Number LM2575-12WU-TR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 12V 1A TO263-5 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 58454 pcs Arkusz danych LM2575-12WU-TR.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet TO-263-5 Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM2575-12WU TR
LM2575-12WU TR-ND
LM2575-12WUTR
LM2575-12WUTR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 52kHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA Obecny - Wyjście 1A