LM2575-12BWM-TR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LM2575-12BWM-TR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC
Arkusze danych: LM2575-12BWM-TR.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM2575-12BWM-TR
Part Number LM2575-12BWM-TR Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC REG BUCK 12V 1A 24SOIC Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 52653 pcs Arkusz danych LM2575-12BWM-TR.pdf
Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 12V Napięcie - Wyjście (Max) -
Napięcie - Wejście (Min) 4V Napięcie - wejściowa (maks) 40V
topologia Buck synchroniczny prostownik No
Dostawca urządzeń Pakiet 24-SOIC Seria -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LM2575-12BWM TR
LM2575-12BWM TR-ND
LM2575-12BWMTR
LM2575-12BWMTR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 125°C (TJ)
Liczba wyjść 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Funkcjonować Step-Down Częstotliwość - Przełączanie 52kHz
szczegółowy opis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 1A 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Obecny - Wyjście 1A