ATXMEGA32C3-MN
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32C3-MN Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATXMEGA32C3-MN
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Arkusze danych: 1.ATXMEGA32C3-MN.pdf2.ATXMEGA32C3-MN.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje ATXMEGA32C3-MN
Part Number ATXMEGA32C3-MN Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4754 pcs Arkusz danych 1.ATXMEGA32C3-MN.pdf2.ATXMEGA32C3-MN.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 64-VQFN (9x9)
Prędkość 32MHz Seria AVR® XMEGA® C3
Wielkość pamięci RAM 4K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 32KB (16K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 105°C (TA)
Liczba I / O 50 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 2K x 8
szczegółowy opis AVR AVR® XMEGA® C3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-VQFN (9x9) Konwertery danych A/D 16x12b