ATXMEGA32C3-MHR
Microchip TechnologyMicrochip Technology
Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATXMEGA32C3-MHR
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Arkusze danych:
  • Wiadomość
Specyfikacje ATXMEGA32C3-MHR
Part Number ATXMEGA32C3-MHR Producent Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 37977 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) FLASH Seria AVR® XMEGA® C3
Odwrócona Recovery Time (TRR) 32MHz wymaga Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Typ pamięci programu 32KB (16K x 16) Rozmiar pamięci programu I²C, IrDA, SPI, UART/USART, USB
Inne nazwy 1611-ATXMEGA32C3-MHRDKR Typ oscylatora A/D 16x12b
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) System operacyjny AVR
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Numer części producenta ATXMEGA32C3-MHR Rozszerzony opis AVR AVR® XMEGA® C3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN Bajty danych SRAM 2K x 8
Konwertery danych 1.6 V ~ 3.6 V rdzeń Rozmiar 4K x 8