ATXMEGA32C3-MH
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATXMEGA32C3-MH Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATXMEGA32C3-MH
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN
Arkusze danych: 1.ATXMEGA32C3-MH.pdf2.ATXMEGA32C3-MH.pdf
260 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATXMEGA32C3-MH
Part Number ATXMEGA32C3-MH Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 64QFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 28415 pcs Arkusz danych 1.ATXMEGA32C3-MH.pdf2.ATXMEGA32C3-MH.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 1.6 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 64-QFN (9x9)
Prędkość 32MHz Seria AVR® XMEGA® C3
Wielkość pamięci RAM 4K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 32KB (16K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy ATXMEGA32C3MH Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 50
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 4 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 2K x 8
szczegółowy opis AVR AVR® XMEGA® C3 Microcontroller IC 8/16-Bit 32MHz 32KB (16K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Konwertery danych A/D 16x12b