ATMEGA64-16MU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA64-16MU Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA64-16MU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64QFN
Arkusze danych: 1.ATMEGA64-16MU.pdf2.ATMEGA64-16MU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA64-16MU
Part Number ATMEGA64-16MU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64QFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14573 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA64-16MU.pdf2.ATMEGA64-16MU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 64-QFN (9x9)
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 4K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 64KB (32K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy ATMEGA6416MU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 53
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 2K x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Konwertery danych A/D 8x10b