ATMEGA640-16CU
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA640-16CU
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100CBGA
Arkusze danych: 1.ATMEGA640-16CU.pdf2.ATMEGA640-16CU.pdf
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA640-16CU
Part Number ATMEGA640-16CU Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 100CBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12449 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA640-16CU.pdf2.ATMEGA640-16CU.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 100-CBGA (9x9)
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 8K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 64KB (32K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 100-TFBGA
Inne nazwy ATMEGA64016CU Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 86
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours) Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM 4K x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 100-CBGA (9x9) Konwertery danych A/D 16x10b