ATMEGA64-16MC
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
ATMEGA64-16MC Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ATMEGA64-16MC
Producent / marka: Micrel / Microchip Technology
Opis produktu IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64QFN
Arkusze danych: 1.ATMEGA64-16MC.pdf2.ATMEGA64-16MC.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje ATMEGA64-16MC
Part Number ATMEGA64-16MC Producent Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 64QFN Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5520 pcs Arkusz danych 1.ATMEGA64-16MC.pdf2.ATMEGA64-16MC.pdf
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Dostawca urządzeń Pakiet 64-QFN (9x9)
Prędkość 16MHz Seria AVR® ATmega
Wielkość pamięci RAM 4K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 64KB (32K x 16) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 64-VFQFN Exposed Pad
Typ oscylatora Internal temperatura robocza 0°C ~ 70°C (TA)
Liczba I / O 53 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Rozmiar EEPROM 2K x 8
szczegółowy opis AVR AVR® ATmega Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 64KB (32K x 16) FLASH 64-QFN (9x9) Konwertery danych A/D 8x10b