LP5900TLX-4.5/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP5900TLX-4.5/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 4.5V 150MA 4DSBGA
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5900TLX-4.5/NOPB
Part Number LP5900TLX-4.5/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 4.5V 150MA 4DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 205269 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.15V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 4.5V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 4-DSBGA (1x1) Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Ilość Regulatorów 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 150mA 4-DSBGA (1x1) Obecny - Dostawa (Max) 230µA
Current - Spoczynkowy (Iq) 50µA Obecny - Wyjście 150mA