LP5900TLX-2.75/NOPB
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LP5900TLX-2.75/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.75V 150MA 4DSBGA
Arkusze danych:
3000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5900TLX-2.75/NOPB
Part Number LP5900TLX-2.75/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.75V 150MA 4DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 209871 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.15V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.75V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 4-DSBGA (1x1) Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-WFBGA, DSBGA PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP5900TLX-2.75
LP5900TLX-2.75-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.75V 150mA 4-DSBGA (1x1)
Obecny - Dostawa (Max) 230µA Current - Spoczynkowy (Iq) 50µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable