LP5900XR-2.8/NOPB
Przegląd produktów
Part Number: LP5900XR-2.8/NOPB
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4DSBGA
Arkusze danych:
250 pcs
500 pcs
1250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LP5900XR-2.8/NOPB
Part Number LP5900XR-2.8/NOPB Producent N/A
Opis IC REG LINEAR 2.8V 150MA 4DSBGA Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 150479 pcs Arkusz danych
Spadek napięcia (Max) 0.15V @ 150mA Napięcie - Wyjście (Min / Fixed) 2.8V
Napięcie - Wyjście (Max) - Napięcie - wejściowa (maks) 5.5V
Dostawca urządzeń Pakiet 4-DSBGA Seria -
Funkcje ochronne Over Temperature, Short Circuit Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4-XFBGA, DSBGA PSRR 85dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz)
Typ wyjścia Fixed Konfiguracja wyjściowa Positive
Inne nazwy LP5900XR-2.8/NOPBTR temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Ilość Regulatorów 1 Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 8 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant szczegółowy opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 4-DSBGA
Obecny - Dostawa (Max) 230µA Current - Spoczynkowy (Iq) 50µA
Obecny - Wyjście 150mA Funkcje sterowania Enable