LMZ34202RVQR
Przegląd produktów
Part Number: LMZ34202RVQR
Producent / marka: N/A
Opis produktu DC DC CONVERTER 2.5-7.5V
Arkusze danych:
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LMZ34202RVQR
Part Number LMZ34202RVQR Producent N/A
Opis DC DC CONVERTER 2.5-7.5V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18546 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 2.5 ~ 7.5 V Napięcie - Wejście (Min) 4.5V
Napięcie - wejściowa (maks) 42V Rodzaj Non-Isolated PoL Module
Dostawca urządzeń Pakiet 43-B3QFN (10x10) Rozmiar / Wymiar 0.39" L x 0.39" W x 0.17" H (10.0mm x 10.0mm x 4.3mm)
Seria SIMPLE SWITCHER® Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 43-BQFN Module Inne nazwy 296-44479-2
temperatura robocza -40°C ~ 105°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Wydajność 92% szczegółowy opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 7.5 V 2A 4.5V - 42V Input
Obecny - Wyjście (Max) 2A Funkcje sterowania Enable, Active High