LMZ34002RKGR
Przegląd produktów
Part Number: LMZ34002RKGR
Producent / marka: N/A
Opis produktu DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Arkusze danych:
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LMZ34002RKGR
Part Number LMZ34002RKGR Producent N/A
Opis DC DC CONVERTER -3 TO -17V Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 10797 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście 3 - Napięcie - Wyjście 2 -
Napięcie - Wyjście 1 -3 ~ -17 V Napięcie - Wejście (Min) 4.5V
Napięcie - wejściowa (maks) 40V Rodzaj Non-Isolated PoL Module
Dostawca urządzeń Pakiet 41-B1QFN (11x9) Rozmiar / Wymiar 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Seria SIMPLE SWITCHER® Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 41-BQFN Module Inne nazwy 296-44356-2
LMZ34002RKGR-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Liczba wyjść 1
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant cechy Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Wydajność 86% szczegółowy opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output -3 ~ -17 V 2A 4.5V - 40V Input
Obecny - Wyjście (Max) 2A Funkcje sterowania Enable, Active High