LMZ34002EVM-001
N/A
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: LMZ34002EVM-001
Producent / marka: N/A
Opis produktu EVAL BOARD FOR LMZ34002
Arkusze danych:
Status RoHs Nie dotyczy / Nie dotyczy
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LMZ34002EVM-001
Part Number LMZ34002EVM-001 Producent N/A
Opis EVAL BOARD FOR LMZ34002 Stan ołowiu / status RoHS Nie dotyczy / Nie dotyczy
dostępna ilość 1675 pcs Arkusz danych
Napięcie - Wyjście -3.3V, -5V, -12V, -15V Napięcie - Wejście 4.5 V ~ 40 V
Wykorzystywane IC / Part LMZ34002 dostarczane treści Board(s)
Seria SIMPLE SWITCHER® regulator topologii Inverting
Wyjścia i typ 1, Non-Isolated Inne nazwy 296-37107
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny cel DC/DC, Negative Inverter
Status bezołowiowy / status RoHS Not applicable / Not applicable Częstotliwość - Przełączanie 800kHz
szczegółowy opis LMZ34002 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Negative Inverter 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Obecny - Wyjście 2A