LM3S301-IQN20-C2
Przegląd produktów
Part Number: LM3S301-IQN20-C2
Producent / marka: N/A
Opis produktu IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
Arkusze danych:
250 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3S301-IQN20-C2
Part Number LM3S301-IQN20-C2 Producent N/A
Opis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 22029 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) FLASH Napięcie - Podział 48-LQFP (7x7)
Seria Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Stan RoHS Tray
Odwrócona Recovery Time (TRR) 20MHz wymaga Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Typ pamięci programu 16KB (16K x 8) Rozmiar pamięci programu Microwire, SPI, SSI, UART/USART
Polaryzacja 48-LQFP Inne nazwy 296-24904
LM3S301IQN20C2
Typ oscylatora A/D 3x10b temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
System operacyjny ARM® Cortex®-M3 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 6 Weeks Numer części producenta LM3S301-IQN20-C2
Rozszerzony opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) Opis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
Bajty danych SRAM - Konwertery danych 3 V ~ 3.6 V