LM3S301-IGZ20-C2
Przegląd produktów
Part Number: LM3S301-IGZ20-C2
Arkusze danych:
260 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3S301-IGZ20-C2
Part Number LM3S301-IGZ20-C2 Producent N/A
Opis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 25522 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 48-VQFN (7x7)
Prędkość 20MHz Seria Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300
Wielkość pamięci RAM 2K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 16KB (16K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tray Package / Case 48-VFQFN Exposed Pad
Inne nazwy 296-25516 Typ oscylatora Internal
temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA) Liczba I / O 33
Rozmiar EEPROM - szczegółowy opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7)