LM3S301-IGZ20-C2T
Przegląd produktów
Part Number: LM3S301-IGZ20-C2T
Arkusze danych:
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje LM3S301-IGZ20-C2T
Part Number LM3S301-IGZ20-C2T Producent N/A
Opis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48VQFN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 32705 pcs Arkusz danych
Napięcie - Dostawa (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Dostawca urządzeń Pakiet 48-VQFN (7x7)
Prędkość 20MHz Seria Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300
Wielkość pamięci RAM 2K x 8 Typ pamięci programu FLASH
Rozmiar pamięci programu 16KB (16K x 8) Peryferia Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case 48-VFQFN Exposed Pad
Typ oscylatora Internal temperatura robocza -40°C ~ 85°C (TA)
Liczba I / O 33 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 3 (168 Hours)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Rozmiar EEPROM -
szczegółowy opis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7) Konwertery danych A/D 3x10b