V275LS10P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LS10P Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V275LS10P
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Arkusze danych: V275LS10P.pdf
5000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V275LS10P
Part Number V275LS10P Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 302551 pcs Arkusz danych V275LS10P.pdf
Napięcie warystora (typ) 430V Napięcie warystora (min) 387V
Napięcie warystora (maks.) 473V Seria LS
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 10mm
Inne nazwy F5600TR
V275LS10P-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 369V
Maksymalna V AC 275V Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 45J
szczegółowy opis 430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Prąd - przepięcia 2.5kA
Pojemność @ Częstotliwość 200pF @ 1MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V275LC4P
V275LC4P
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Na stanie: 445084 pcs
Pobieranie: V275LC4P.pdf
RFQ
V275LS10
V275LS10
Opis: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Na stanie: 5758 pcs
Pobieranie: V275LS10.pdf
RFQ
V275LS20CPX2855
V275LS20CPX2855
Opis: VARISTOR 430V 6.5KA DISC 14MM
Pobieranie: V275LS20CPX2855.pdf
V275LS2
V275LS2
Opis: VARISTOR 450V 1.2KA DISC 7MM
Pobieranie: V275LS2.pdf
V275LS10P
V275LS10P