V275LS10
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LS10 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V275LS10
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Arkusze danych: V275LS10.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje V275LS10
Part Number V275LS10 Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5758 pcs Arkusz danych V275LS10.pdf
Napięcie warystora (typ) 430V Napięcie warystora (min) 387V
Napięcie warystora (maks.) 473V Seria LS
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 10mm
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA) Liczba obwodów 1
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Maksymalna V DC 369V Maksymalna V AC 275V
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 45J
szczegółowy opis 430V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Prąd - przepięcia 2.5kA
Pojemność @ Częstotliwość 200pF @ 1MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V275LS10P
V275LS10P
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 430V 2.5KA DISC 10MM
Na stanie: 302551 pcs
Pobieranie: V275LS10P.pdf
RFQ
V275LS10CP
V275LS10CP
Opis: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Na stanie: 166462 pcs
Pobieranie: V275LS10CP.pdf
RFQ
V275LC40CPX2855
V275LC40CPX2855
Opis: VARISTOR 430V 10KA DISC 20MM
Pobieranie: V275LC40CPX2855.pdf
V275LS10PX2855
V275LS10PX2855
Pobieranie: V275LS10PX2855.pdf
V275LC4P
V275LC4P
Opis: VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Pobieranie: V275LC4P.pdf
V275LC4PX2855
V275LC4PX2855
Pobieranie:
V275LS10CPX2855
V275LS10CPX2855