V275LS20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V275LS20AP Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: V275LS20AP
Producent / marka: Hamlin / Littelfuse
Opis produktu VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Arkusze danych: V275LS20AP.pdf
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje V275LS20AP
Part Number V275LS20AP Producent Hamlin / Littelfuse
Opis VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 301796 pcs Arkusz danych V275LS20AP.pdf
Napięcie warystora (typ) 430V Napięcie warystora (min) 387V
Napięcie warystora (maks.) 473V Seria LS
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Disc 14mm
Inne nazwy F5601TR
V275LS20AP-ND
temperatura robocza -55°C ~ 85°C (TA)
Liczba obwodów 1 Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Maksymalna V DC 369V
Maksymalna V AC 275V Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Energia 75J
szczegółowy opis 430V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Prąd - przepięcia 4.5kA
Pojemność @ Częstotliwość 450pF @ 1MHz
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
V275LS20APX2855
V275LS20APX2855
Producenci: Hamlin / Littelfuse
Opis: VARISTOR 430V 4.5KA DISC 14MM
Na stanie: 235993 pcs
Pobieranie: V275LS20APX2855.pdf
RFQ
V275LS20A
V275LS20A