B82559A7153A025
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
EPCOS (TDK)
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82559A7153A025
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED INDUCT 15UH 2.55 MOHM
Arkusze danych: B82559A7153A025.pdf
240 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82559A7153A025
Part Number B82559A7153A025 Producent EPCOS (TDK)
Opis FIXED INDUCT 15UH 2.55 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 15411 pcs Arkusz danych B82559A7153A025.pdf
Napięcie - Podział - Stosowanie Shielded
Rodzaj Wirewound Rozmiar / Wymiar 0.925" L x 0.925" W (23.50mm x 23.50mm)
Seria ERU25 Stan RoHS Tray
oceny - Polaryzacja Nonstandard
Inne nazwy B82559A7153A 25
B82559A7153A25
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks Numer części producenta B82559A7153A025
Wysokość - Siedzą (Max) 0.512" (13.00mm) typ sprzętu 15µH
Częstotliwość - Test - Częstotliwość - samorezonansowa 2.55 mOhm Max
Rozszerzony opis 15µH Shielded Wirewound Inductor 2.55 mOhm Max Nonstandard ESR (Equivalent Series Resistance) ±7%
Średnica - ramię - Opis FIXED INDUCT 15UH 2.55 MOHM
Czas zwłoki 10kHz DC Resistance (DCR) 14A