B82559A7103A019
EPCOSEPCOS
B82559A7103A019 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82559A7103A019
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 10UH 9.55 MOHM SMD
Arkusze danych: B82559A7103A019.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82559A7103A019
Part Number B82559A7103A019 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 10UH 9.55 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 29248 pcs Arkusz danych B82559A7103A019.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±10%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.807" L x 0.807" W (20.50mm x 20.50mm)
Zastawianie Shielded Seria ERU19
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Cut Tape (CT) Package / Case Nonstandard, 3 Lead
Inne nazwy 495-7419-1 temperatura robocza -40°C ~ 150°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń Ferrite Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 10µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.358" (9.10mm)
Częstotliwość - samorezonansowa 2MHz szczegółowy opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 9.55 mOhm Max Nonstandard, 3 Lead
DC Resistance (DCR) 9.55 mOhm Max Obecny - Nasycenie 12.7A