B82559A7103A025
EPCOSEPCOS
B82559A7103A025 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B82559A7103A025
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FIXED IND 10UH 24A 2.2 MOHM SMD
Arkusze danych: B82559A7103A025.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B82559A7103A025
Part Number B82559A7103A025 Producent EPCOS
Opis FIXED IND 10UH 24A 2.2 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 14512 pcs Arkusz danych B82559A7103A025.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±7%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.996" L x 0.925" W (25.30mm x 23.50mm)