B65671T0315G048
Przegląd produktów
Part Number: B65671T0315G048
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE P 315NH N48 2PCS
Arkusze danych: B65671T0315G048.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65671T0315G048
Part Number B65671T0315G048 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE P 315NH N48 2PCS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 24714 pcs Arkusz danych B65671T0315G048.pdf
Szerokość - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet P 26 x 16 Seria B65671
Inne nazwy B65671T 315G 48
B65671T315G48
B65671T315G48-ND
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Czynnik indukcyjności (Al) 315nH
Wysokość 8.15mm Szczelina Gapped
Złącze typu A Uncoated Skuteczna przepuszczalność (μe) 100
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³ 3460 Długość efektywna (le) mm 37.2
Obszar efektywny (Ae) mm² 93 Średnica 26.00mm