B65671T0100A001
EPCOSEPCOS
B65671T0100A001 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65671T0100A001
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE P 100NH K1 2PCS
Arkusze danych: B65671T0100A001.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65671T0100A001
Part Number B65671T0100A001 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE P 100NH K1 2PCS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16937 pcs Arkusz danych B65671T0100A001.pdf
Szerokość - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet P 26 x 16 Seria B65671
Inne nazwy 495-5163
B65671T 100A 1
B65671T100A1
B65671T100A1-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 76.5 Materiał K1
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Długość -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Początkowa przepuszczalność (μl) 80
Czynnik indukcyjności (Al) 100nH Wysokość 8.15mm
Szczelina Gapped Złącze typu A Uncoated
Skuteczna przepuszczalność (μe) 32 Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³ 3460
Długość efektywna (le) mm 37.2 Obszar efektywny (Ae) mm² 93
Średnica 26.00mm rdzeń P (Pot Core)