B65671T0160G048
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B65671T0160G048
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu FERRITE CORE P 160NH N48 2PCS
Arkusze danych: B65671T0160G048.pdf
200 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B65671T0160G048
Part Number B65671T0160G048 Producent EPCOS
Opis FERRITE CORE P 160NH N48 2PCS Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 30529 pcs Arkusz danych B65671T0160G048.pdf
Szerokość - Tolerancja ±3%
Dostawca urządzeń Pakiet P 26 x 16 Seria B65671
Inne nazwy B65671T 160G 48
B65671T160G48
B65671T160G48-ND
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Minimalny odcinek przekroju poprzecznego (Amin) mm² 76.5 Materiał N48
Standardowy czas oczekiwania producenta 24 Weeks Długość -
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Czynnik indukcyjności (Al) 160nH
Wysokość 8.15mm Szczelina Gapped
Złącze typu A Uncoated Skuteczna przepuszczalność (μe) 51
Efektywna objętość magnetyczna (Ve) mm³ 3460 Długość efektywna (le) mm 37.2
Obszar efektywny (Ae) mm² 93 Średnica 26.00mm