B43701A4129M000
Przegląd produktów
Part Number: B43701A4129M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW
Arkusze danych: B43701A4129M000.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 953 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 953 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43701A4129M000
Part Number B43701A4129M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 12000UF 20% 350V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 953 pcs Arkusz danych B43701A4129M000.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.027" Dia (76.90mm)
Seria B43701 Ripple Current @ Low Frequency 22.9A @ 100Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.3A @ 100kHz oceny -
Polaryzacja Polar Opakowania Bulk
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy B43701A4129M
temperatura robocza -25°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C Główny odstęp 1.248" (31.70mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedancja 22 mOhms
Wysokość - Siedzą (Max) 6.681" (169.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm @ 100Hz
szczegółowy opis 12000µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C Pojemność 12000µF