B43700B8158M057
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43700B8158M057
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 600V SCREW
Arkusze danych:
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 985 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 985 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
32 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43700B8158M057
Part Number B43700B8158M057 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 600V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 985 pcs Arkusz danych
Napięcie - znamionowe 600V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.028" Dia (76.90mm)
Seria B43700 Ripple Current @ Low Frequency 7.9A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Tray Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43700B8158M 57
B43700B8158M57
B43700B8158M57-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 85 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 3.846" (97.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 64 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1500µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 64 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose