B43700B8688M050
Przegląd produktów
Part Number: B43700B8688M050
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 6800UF 20% 600V SCREW
Arkusze danych: B43700B8688M050.pdf
Stan magazynowy 328 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 328 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
18 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43700B8688M050
Part Number B43700B8688M050 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 6800UF 20% 600V SCREW Stan ołowiu / status RoHS
dostępna ilość 328 pcs Arkusz danych B43700B8688M050.pdf
Napięcie - znamionowe 600V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 3.543" Dia (90.00mm)
Seria B43700 Ripple Current @ Low Frequency 23.8A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Package / Case Radial, Can - Screw Terminals Inne nazwy B43700B8688M 50
B43700B8688M50
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 6000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.248" (31.70mm) Wysokość - Siedzą (Max) 8.740" (222.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 15 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 6800µF 600V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 15 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 85°C
Pojemność 6800µF Aplikacje General Purpose