B43510B0827M007
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B43510B0827M007
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP
Arkusze danych: B43510B0827M007.pdf
132 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43510B0827M007
Part Number B43510B0827M007 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 820UF 20% 420V SNAP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6545 pcs Arkusz danych B43510B0827M007.pdf
Napięcie - znamionowe 420V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 1.378" Dia (35.00mm)
Seria B43510 Ripple Current @ Low Frequency 4.32A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Snap-In - 4 Lead
Inne nazwy B43510B 827M 7
B43510B 827M 7
B43510B827M7
B43510B827M7-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 22 Weeks Żywotność @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.984" (25.00mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 200 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 2.835" (72.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 140 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 820µF 420V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 140 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 85°C
Pojemność 820µF Aplikacje General Purpose