B43455C5228M000
Przegląd produktów
Part Number: B43455C5228M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43455C5228M000.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43455C5228M000
Part Number B43455C5228M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 2200UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1720 pcs Arkusz danych B43455C5228M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B43455 Ripple Current @ Low Frequency 7.5A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43455C5228M
B43455C5228M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 60 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 2200µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 50 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Pojemność 2200µF Aplikacje General Purpose