B43455C5158M000
Przegląd produktów
Part Number: B43455C5158M000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW
Arkusze danych: B43455C5158M000.pdf
72 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43455C5158M000
Part Number B43455C5158M000 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 1500UF 20% 450V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3154 pcs Arkusz danych B43455C5158M000.pdf
Napięcie - znamionowe 450V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.032" Dia (51.60mm)
Seria B43455 Ripple Current @ Low Frequency 6.2A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
Inne nazwy B43455C5158M
B43455C5158M-ND
temperatura robocza -40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 0.874" (22.20mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 76 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 4.201" (106.70mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 63 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 1500µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 63 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Pojemność 1500µF Aplikacje General Purpose