B43455C4478M3
Przegląd produktów
Part Number: B43455C4478M3
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
Arkusze danych: B43455C4478M3.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B43455C4478M3
Part Number B43455C4478M3 Producent EPCOS
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1161 pcs Arkusz danych B43455C4478M3.pdf
Napięcie - znamionowe 350V Tolerancja ±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu - Rozmiar / Wymiar 2.532" Dia (64.30mm)
Seria B43455 Ripple Current @ Low Frequency 9.9A @ 100Hz
oceny - Polaryzacja Polar
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Can - Screw Terminals
temperatura robocza -40°C ~ 85°C Rodzaj mocowania Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Żywotność @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp 1.122" (28.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Impedancja 30 mOhms Wysokość - Siedzą (Max) 5.677" (144.20mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) 25 mOhm @ 100Hz szczegółowy opis 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C
Pojemność 4700µF Aplikacje General Purpose