B32560J0225K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32560J0225K000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC 2DIP
Arkusze danych: B32560J0225K000.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32560J0225K000
Part Number B32560J0225K000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 2.2UF 10% 63VDC 2DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 114180 pcs Arkusz danych B32560J0225K000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.354" L x 0.256" W (9.00mm x 6.50mm) Seria SilverCap™ B32560
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 2-DIP Inne nazwy 495-75707
B32560J 225K
B32560J225K
B32560J225K-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.323" (8.20mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 2.2µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Pojemność 2.2µF