B32559C8822K289
EPCOSEPCOS
B32559C8822K289 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32559C8822K289
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 8200PF 10% 630VDC RAD
Arkusze danych: B32559C8822K289.pdf
2300 pcs
4600 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32559C8822K289
Part Number B32559C8822K289 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 8200PF 10% 630VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1022929 pcs Arkusz danych B32559C8822K289.pdf
Napięcie znamionowe - DC 630V Napięcie znamionowe - AC 400V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.276" L x 0.138" W (7.00mm x 3.50mm) Seria B32559
oceny - Opakowania Tape & Box (TB)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2905
495-2905-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.197" (5.00mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.551" (14.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked
szczegółowy opis 8200pF Film Capacitor 400V 630V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET) - Stacked Radial Pojemność 8200pF