B32560J0105J000
EPCOSEPCOS
B32560J0105J000 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32560J0105J000
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1UF 5% 63VDC 2DIP
Arkusze danych: B32560J0105J000.pdf
4000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje B32560J0105J000
Part Number B32560J0105J000 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1UF 5% 63VDC 2DIP Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 214984 pcs Arkusz danych B32560J0105J000.pdf
Napięcie znamionowe - DC 63V Napięcie znamionowe - AC 40V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.354" L x 0.157" W (9.00mm x 4.00mm) Seria SilverCap™ B32560
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case 2-DIP Inne nazwy B32560J 105J
B32560J105J
B32560J105J-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.268" (6.80mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP Pojemność 1µF