B32520C6103K
EPCOSEPCOS
B32520C6103K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32520C6103K
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32520C6103K.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32520C6103K
Part Number B32520C6103K Producent EPCOS
Opis CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5101 pcs Arkusz danych B32520C6103K.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Seria B32520
oceny - Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy 495-2430
B32520C6103K000
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 10000pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 10000pF
Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B32520C6152J189
B32520C6152J189
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 1500PF 5% 400VDC RADIAL
Na stanie: 4568 pcs
Pobieranie: B32520C6152J189.pdf
RFQ
B32520C6103K189
B32520C6103K189
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Na stanie: 5031 pcs
Pobieranie: B32520C6103K189.pdf
RFQ
B32520C6123J
B32520C6123J
Opis: CAP FILM 0.012UF 5% 400VDC RAD
Pobieranie: B32520C6123J.pdf
Pobieranie: B32520C6123J189.pdf
B32520C6103K289
B32520C6103K289