B32520C6102K189
EPCOSEPCOS
B32520C6102K189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32520C6102K189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD
Arkusze danych: B32520C6102K189.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32520C6102K189
Part Number B32520C6102K189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1000PF 10% 400VDC RAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4638 pcs Arkusz danych B32520C6102K189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±10% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Seria B32520
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial Inne nazwy 495-5003-2
B32520C6102K189-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Główny odstęp 0.295" (7.50mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm)
cechy - Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
szczegółowy opis 1000pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial Pojemność 1000pF