B32520C6152J189
EPCOSEPCOS
B32520C6152J189 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: B32520C6152J189
Producent / marka: EPCOS
Opis produktu CAP FILM 1500PF 5% 400VDC RADIAL
Arkusze danych: B32520C6152J189.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje B32520C6152J189
Part Number B32520C6152J189 Producent EPCOS
Opis CAP FILM 1500PF 5% 400VDC RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4568 pcs Arkusz danych B32520C6152J189.pdf
Napięcie znamionowe - DC 400V Napięcie znamionowe - AC 200V
Tolerancja ±5% Zakończenie PC Pins
Rozmiar / Wymiar 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Seria B32520
oceny - Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Radial temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Through Hole Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Główny odstęp 0.295" (7.50mm) Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.276" (7.00mm) cechy -
Materiał dielektryka Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked szczegółowy opis 1500pF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
Pojemność 1500pF Aplikacje Automotive; EMI, RFI Suppression
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
B32520C6153J
B32520C6153J
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 0.015UF 5% 400VDC RAD
Na stanie: 551879 pcs
Pobieranie: B32520C6153J.pdf
RFQ
B32520C6103K289
B32520C6103K289
Producenci: EPCOS
Opis: CAP FILM 10000PF 10% 400VDC RAD
Na stanie: 4205 pcs
Pobieranie: B32520C6103K289.pdf
RFQ
Opis: CAP FILM 1500PF 5% 400VDC RADIAL