MDM-100SSF
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MDM-100SSF
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
Arkusze danych: MDM-100SSF.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MDM-100SSF
Part Number MDM-100SSF Producent Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5335 pcs Arkusz danych MDM-100SSF.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Opakowania Bulk temperatura robocza -55°C ~ 125°C
Liczba rzędów 4 Liczba biegunów 100
Rodzaj mocowania Panel Mount Materiał Palność ocena -
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Stopień ochrony -
Materiał obudowy Liquid Crystal Polymer (LCP) Reportaż z kołnierzem Housing/Shell (Unthreaded)
cechy Shielded szczegółowy opis 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 3A Contact Type Signal