MDM-100SSB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MDM-100SSB
Producent / marka: Cannon
Opis produktu MICRO 100POS SKT SOLDER CUP
Arkusze danych: 1.MDM-100SSB.pdf2.MDM-100SSB.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje MDM-100SSB
Part Number MDM-100SSB Producent ITT Cannon, LLC
Opis MICRO 100POS SKT SOLDER CUP Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5006 pcs Arkusz danych 1.MDM-100SSB.pdf2.MDM-100SSB.pdf
Napięcie - DC Spark Over (nominalne) Copper Alloy Napięcie -
Typ atrybutów - Zakończenie Solder Cup
Seria MIL-DTL-83513, Micro D Metal Shell (MDM) Stan RoHS Bulk
Pitch - Złącze - Inne nazwy 097391-0180
IMDM-100SSB
IMDM-100SSB-ND
MDM100SSB-ND
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 4
Liczba biegunów 100 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena - Numer części producenta MDM-100SSB
Długość - część gwintowaną Poniżej Głowy - cechy Shielded
Rozszerzony opis 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector, Panel Mount Solder Cup Opis MICRO 100POS SKT SOLDER CUP
Aktualna ocena (na styk) Housing/Shell (Unthreaded) Aktualna ocena 3A
Formularz kontaktowy 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row Kontakt Wykończenie Grubość Gold
Zastosowanie złącza D-Type, Micro-D Typ złącza Receptacle, Female Sockets
Kolor - Otwarcie kablowa Liquid Crystal Polymer (LCP)
Średnica kabla - Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MDM-100SSB-A172
MDM-100SSB-A172
Producenci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT