MDM-100SSLH
CannonCannon
Cannon
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MDM-100SSLH
Producent / marka: Cannon
Opis produktu CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT
Arkusze danych: MDM-100SSLH.pdf
Status RoHs Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
Stan magazynowy 219 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 219 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MDM-100SSLH
Part Number MDM-100SSLH Producent Cannon
Opis CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT Stan ołowiu / status RoHS Niezdefiniowany dostawca / Dostawca niezdefiniowany
dostępna ilość 219 pcs Arkusz danych MDM-100SSLH.pdf
wire Gauge - napięcie znamionowe -
Zakończenie Solder Cup Rozmiar osłony, Układ Connector 0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
Opakowania Bulk Inne nazwy 097391-0474
temperatura robocza -55°C ~ 125°C Liczba rzędów 4
Liczba biegunów 100 Rodzaj mocowania Panel Mount
Materiał Palność ocena - Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Vendor undefined / Vendor undefined Stopień ochrony -
cechy Shielded szczegółowy opis 100 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector
Aktualna ocena 3A Contact Type Signal
Materiał styków Copper Alloy Formularz kontaktowy -
Kontakt Wykończenie Grubość - Kontakt Finish Gold
Typ złącza Receptacle, Female Sockets Style Connector D-Type, Micro-D
Kolor - Odstępy od spodu -
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MDM-100SSLH122
MDM-100SSLH122
Producenci: Cannon
Opis: CONN MICRO-D RCPT 100POS PNL MNT