DRA74-1R5-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA74-1R5-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRA74-1R5-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 1.5UH 5.55A 9.2 MOHM
Arkusze danych: DRA74-1R5-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DRA74-1R5-R
Part Number DRA74-1R5-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 1.5UH 5.55A 9.2 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 71720 pcs Arkusz danych DRA74-1R5-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Inne nazwy 283-3629-2
DRA74-1R5-R-ND
DRA741R5R
temperatura robocza -40°C ~ 165°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 1.5µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.171" (4.35mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 5.55A 9.2 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 9.2 mOhm Aktualna ocena 5.55A
Obecny - Nasycenie 8.36A