DRA74-330-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA74-330-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRA74-330-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 33UH 1.37A 151 MOHM
Arkusze danych: DRA74-330-R.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje DRA74-330-R
Part Number DRA74-330-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 33UH 1.37A 151 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 57074 pcs Arkusz danych DRA74-330-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Inne nazwy 283-3633-2
DRA74-330-R-ND
DRA74330R
temperatura robocza -40°C ~ 165°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 33µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.171" (4.35mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.37A 151 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 151 mOhm Aktualna ocena 1.37A
Obecny - Nasycenie 1.61A