DRA74-100-R
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
DRA74-100-R Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: DRA74-100-R
Producent / marka: Bussmann (Eaton)
Opis produktu FIXED IND 10UH 2.56A 43 MOHM SMD
Arkusze danych: DRA74-100-R.pdf
1100 pcs
3300 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje DRA74-100-R
Part Number DRA74-100-R Producent Bussmann (Eaton)
Opis FIXED IND 10UH 2.56A 43 MOHM SMD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 70769 pcs Arkusz danych DRA74-100-R.pdf
Rodzaj Wirewound Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Zastawianie Shielded Seria DRA
oceny AEC-Q200 P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 283-3623-2
DRA74-100-R-ND
DRA74100R
temperatura robocza -40°C ~ 165°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 10µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.140" (3.55mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.56A 43 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 43 mOhm Aktualna ocena 2.56A
Obecny - Nasycenie 2.97A