SCRH124-151
BelBel
SCRH124-151 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH124-151
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 150UH 1.16A 530 MOHM
Arkusze danych: SCRH124-151.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH124-151
Part Number SCRH124-151 Producent Bel
Opis FIXED IND 150UH 1.16A 530 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 141727 pcs Arkusz danych SCRH124-151.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH124
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
temperatura robocza -40°C ~ 125°C Rodzaj mocowania Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Materiał - Rdzeń -
Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz Indukcyjność 150µH
Wysokość - Siedzą (Max) 0.177" (4.50mm) Częstotliwość - samorezonansowa -
szczegółowy opis 150µH Shielded Inductor 1.16A 530 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 530 mOhm Max
Aktualna ocena 1.16A Obecny - Nasycenie 950mA