SCRH124-101
BelBel
SCRH124-101 Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SCRH124-101
Producent / marka: Bel
Opis produktu FIXED IND 100UH 1.36A 308 MOHM
Arkusze danych: SCRH124-101.pdf
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SCRH124-101
Part Number SCRH124-101 Producent Bel
Opis FIXED IND 100UH 1.36A 308 MOHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 134452 pcs Arkusz danych SCRH124-101.pdf
Rodzaj - Tolerancja ±20%
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Zastawianie Shielded Seria SCRH124
oceny - P @ Częstotliwość -
Opakowania Tape & Reel (TR) Package / Case Nonstandard
Inne nazwy 595-1434-2
SCRH124-101M
SCRH124101
temperatura robocza -40°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania Surface Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Materiał - Rdzeń - Standardowy czas oczekiwania producenta 16 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Częstotliwość indukcyjności - test 100kHz
Indukcyjność 100µH Wysokość - Siedzą (Max) 0.177" (4.50mm)
Częstotliwość - samorezonansowa - szczegółowy opis 100µH Shielded Inductor 1.36A 308 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 308 mOhm Max Aktualna ocena 1.36A
Obecny - Nasycenie 1.2A